3D Systems


SLA/DLP Tlačiarne

 

Pre stavbu objektu sa využíva svetlocitlivá živica, ktorá sa vytvrdzuje pôsobením svetla. Modely vykresľuje vysokodetailný LCD displej, ktorý ponúka vysokú rýchlosť a presnosť bez ohľadu na to, koľko pracovného priestoru sa používa. Výstupné vysokokvalitné diely s pozoruhodne nízkymi prevádzkovými nákladmi sú ideálne pre inžinierske, šperkárske a dentálne aplikácie.

3D Systems SENSE II

FabPRO 1000

FabPro 1000 zdvíha laťku priemyselnej 3D tlače, ktorá vyrába vysokokvalitné diely rýchlosťou blesku s pozoruhodne nízkymi prevádzkovými nákladmi a neprekonateľnou jednoduchosťou použitia.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie

CJP Tlačiarne

 

Vytvorte profesionálne a fotorealistické 3D výtlačky v plných farbách alebo veľké monochromatické modely s úžasnou presnosťou a to 5 až 10 krát rýchlejšie pri nižších režijných nákladoch v porovnaní s inými technológiami. CJP technológia produkuje veľmi ekonomické modely a prototypy, ktoré sú ideálne pre laboratóriá, vývojárov, vzdelávacie inštitúcie, architektov a mnohé ďalšie odvetvia.

CJP360

CJP 360

Výnimočná rýchlosť tlače technológie ColorJet Printing, vyrába v stavebnej komore ProJet CJP 360 efektívne a s nízkymi prevádzkovými nákladmi monochromatické biele 3D výtlačky.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie

CJP260-460 Plus

CJP 260/460 Plus

ProJet CJP 260 / 460Plus sú kompaktné a najdostupnejšie kancelárske 3D tlačiarne, ktoré vytvárajú plnofarebné CMY 3D modely, zafarbené na plášti aj vo vnútri detailného výtlačku.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie

CJP 660-880 Pro

CJP 660/880 Pro

Tlačiarne radu PRO sú naše najproduktívnejšie profesionálne plnofarebné CMYK 3D tlačiarne, ktoré ponúkajú najväčší objem a najvyššie rozlíšenie.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie