Sinterit


Desktopové 3D tlačiarne – SLS

 

Spoločnosť Sinterit je lídrom na trhu kompaktných, profesionálnych SLS 3D tlačiarní, ktoré dokážu tlačiť akýkoľvek tvar bez podporných materiálov v legendárnej kvalite povrchu a v neprekonateľnej mechanickej a teplotnej odolnosti a až do 120°C.

Sinterit LISA X

Sinterit LISA X

Nová SLS 3D tlačiareň Sinterit LISA X ponúka bleskurýchlu tlač, veľký pracovný objem 130x180x330mm a otvorené parametre tlače v kompaktnej veľkosti s parametrami industriálneho zariadenia.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie
 

Sinterit LISA PRO

Sinterit LISA PRO

3D tlačiareň LISA PRO vychádza zo svojej predchodkyne LISA a vylepšuje ju hneď v niekoľkých smeroch. Výrobca zväčšil tlačový objem, pridal uzatvárateľnú dusíkovú komoru pre použitie širokého spektra materiálov.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie
 

Sinterit LISA

Sinterit LISA

Sinterit LISA je najmenšia a najdostupnejšia SLS 3D tlačiareň na trhu. Umožňuje pohodlnú tlač materiálov PA12 a Flexa Grey (TPU) a je určená pre malé konštruktérske tímy a vzdelávací sektor sektor.
 

 
Tlačové materiályNa stiahnutie
 

Sinterit LISA PRO

Sinterit Doplnky

Doplnkové zariadenia a príslušenstvo Sinterit pre rýchlejšiu a efektívnejšiu manipuláciu s prachom. Udržte svoj pracovný priestor a 3D tlačiareň čistú a zvýraznite každý detail Vašich modelov.
 

 
Na stiahnutie