Predaj 3D technológii


Obchodná značka Go3D.sk vznikla v roku 2014 za účelom distribúcie a rozvoja 3D technológií pre slovenský a český trh. Za toto obdobie sme nadviazali spoluprácu s viac ako 600 spoločnosťami, ktoré využívajú Naše 3D technológie pre najrôznejšie aplikácie. Neorientujeme sa len na internetový predaj, nakoľko chceme poznať každého zákazníka a jeho problém či potrebu do najmenšieho detailu. Iba tak môžeme ponúknuť riešenie šité na mieru za výhodnejšiu cenu s profesionálnym prístupom. Disponujeme najväčším showroomom desktopových 3D tlačiarní v rámci SR. Pre zatraktívnenie a komplexnosť nášho portfólia sme zaradili do ponuky aj 3D skenery značky Shining3D, ktoré disponujú širokou paletou produktov, od malých stolových 3D skenerov, až po veľké metrologické laserové 3D skenery. Samozrejmosťou sú prezentačné modely pre rôzne technológie a materiály. Sme autorizovaným distribútorom produktov Zortrax, Sinterit, Peopoly, 3D Systems, Omni3D, Shining3D, Formlabs, BCN3D Technologies a ďalších.

 

Predajom 3D zariadenia cesta len začína


previous arrow
next arrow
Slider

Online podpora

Odpoveď na Vaše otázky ohľadne práce s 3D tlačiarňami.

Technická podpora

Naši technickí pracovníci sú tu pre Vás v prípade akýchkoľvek otázok.

 

Kontakt pre 3D Tlačiarne a Výroba
Mobil: +421 903 236 064
E-mail: info@go3d.sk
 
Kontakt pre 3D Skenery a Skenovanie
Mobil: +421 903 985 144
E-mail: skenovanie@go3d.sk
 
Kontakt pre Objednávky a Sklad
Mobil: +421 911 072 255
E-mail: strasser@go3d.sk

Záručný a pozáručný servis

Náš sortiment náhradných dielov a skúsenosti s riešením technických problémov sú zárukou Vašej spokojnosti. Či už na diaľku alebo priamo u Vás, sme pripravení riešiť každý problém.

 

E-mail: support@go3d.sk

Telefonický kontakt: +421 903 236 064

Telefonický kontakt: +421 903 985 144

The 1st Year Service Program

Špeciálny produkt starostlivosti o zákazníka počas trvania prvého roku od zakúpenia 3D zariadenia. Prioritné riešenie Vašich problémov a náhradné diely zdarma sú v tomto prípade samozrejmosťou.

 

Informovať sa ohľadne podmienok: info@go3d.sk

Predvedenie

V prípade záujmu o kúpu 3D tlačiarne alebo 3D skeneru Vám ponúkame možnosť prezentácie schopností u Vás vo firme alebo u nás. Ak máte záujem vidieť proces 3D tlače v praxi, neváhajte nás kontaktovať e-mailom.

Cena

Navštívte náš internetový obchod. V prípade záujmu o individuálnu cenovú ponuku nás kontaktujete e-mailom.