Simplify3D


Vyladený softvér pre Vašu 3D tlačiareň

 

Spoločnosť Simplify3D spolupracuje s výrobcami 3D tlačiarní vo viac ako 30 krajinách, aby zabezpečila kompatibilitu softvéru s najnovším hardvérom 3D tlače. Testovaním a optimalizáciou stoviek rôznych 3D tlačiarní dosiahli mimoriadne výsledky a spoľahlivosť tlače.

 

Namiesto toho, aby ste sa naučili jedinečný softvérový program pre každú zakúpenú 3D tlačiareň, teraz môžete použiť jednu aplikáciu pre všetky vaše 3D tlačiarne. Softvér sa dá rýchlo prepínať medzi rôznymi konfiguráciami zariadení, čo vám umožní ovládať všetko jednou centrálnou aplikáciou.

 

technical_2

Dokonalá simulácia tlače

Simplify3D obsahuje funkciu realistickej simulácie 3D tlače, ktorá vám umožní vidieť presné akcie, ktoré bude vaša 3D tlačiareň vykonávať ešte pred spustením samotnej tlače. Môžete sledovať animáciu pohybov tlačovej hlavy, ako ukladá jednotlivé vrstvy, čím vám poskytne viac prehľadnosti a kontroly nad tlačou. Umožní vo svojom prostredí opraviť nesprávne vygenerované modely, optimalizovať rozmiestnenie na tlačovej podložke, pripraviť rezy. Použite realistickú simuláciu a neplytvajte časom a materiálom pri neúspešných výtlačkoch.

 

Ocenenie za najlepšie podporné štruktúry

Softvér Simplify3D za Vás navrhne podporné štruktúry, čo vám umožní dosiahnuť najvyššiu úroveň kvality povrchu aj pre najkomplexnejšie výtlačky alebo jednoducho pridať alebo čiastočne odstrániť ďalšiu podporu v oblastiach, ktoré môžu byť náchylné k nestabilite. Po dokončení tlače sa podpory ľahko oddelia bez špeciálnych nástrojov alebo následného spracovania.

Podpory
Simulácia

Simulácia a testovanie

3D model môžete testovať a simulovať prostredníctvom simulácií rôzneho typu (statické, dynamické, termo simulácie a ďalšie). Tiež môžete vytvárať fotorealistické vizualizácie a animácie.

Neobmedzená podpora a pomoc

Zákazníci softvéru Simplify3d majú neobmedzený prístup k informáciám pre zlepšenie ich výsledkov pri tlači. Tím Simplify3D vložil a popísal viac ako dekádu znalostí do týchto zdrojov. Ak by sa Vám aj vyskytli nejaké problémy pri tlači a manuály by nestačili, môžete kontaktovať priamo podporu Simplify3D, ktorá už pomohla tisícom užívateľov s ich problémami.

Help
Printers

Nekonečná kompatibilita s 3D tlačiarňami

Software Simplify3D prináša obrovskú podporu s 3D tlačiarňami dostupnými na trhu.

Simplify3D podporuje nami predávané tlačiarne:

  • BCN3D Technologies (Sigma R17, SigmaX)
  • Ultimaker (2, 2+, 3, 3+)
  • Omni3D (Factory 2.0, 500 LITE)

Kompletný list podporovaných tlačiarní nájdete TU.

.

Kompletná špecifikácia a ostatné dokumenty sú dostupné TU.