Mayku FormBox


Vákuový formovací stroj, pre zhmotnenie Vašich nápadov

 

Mayku FormBox je idálny doplnok na Váš stôl, ktorý pracuje s rôznymi materiálmi a pomáha vám premeniť vaše myšlienky na realitu. Či už model vytvárate šikovnými rukami alebo ideálne vytlačíte s 3D tlačiarňou, FormBox je Vaša osobná výrobná linka.

 

Mayku FormBox
formbox

Kreativita bez obmedzenia

Mayku Formbox je ideálny nástroj na výrobu foriem, obalov alebo dokonca umeleckých predmetov. Najmä v kombinácii s 3D tlačiarňou je až extrémne jednoduché vytvoriť šablóny, ktoré následne zaformujete pomocou FormBoxu. Tvarovanie za tepla sa môže použiť na výrobu foriem pre širokú škálu materiálov od betónu, cez tekutý polyuretán až po napr. čokoládu. Neexistujú žiadne obmedzenia pre vašu kreativitu.

Jednoduchosť a spoľahlivosť

FormBox bol starostlivo navrhnutý tak, aby bol komplexný proces čo najjednoduchší, takže sa môžete sústrediť na svoje nápady. Prevezmite kontrolu nad svojou výrobou pomocou presného nastavenia času a teploty pre dôslednú výrobu. Maximálna veľkosť použitých modelov pre formovanie môže byť až 130 x 150 x 150 mm.

Mayku Buttons

Materiály pre každodenné potreby

 

Mayku Cast Sheet

Materiál priehľadný a bezpečný v kontakte s potravinami (0,5 mm) na výrobu opakovane použiteľných foriem. Ľahko poddajný a nepriľnavý povrch zaisťuje ľahké odstránenie modelu z formy. Je plne recyklovateľný.

 

Mayku Form Sheet

Univerzálny a užívateľsky príjemný biely materiál (0,5 mm). Vynikajúci pre balenie výrobkov, prototypy a pre vylepšenie produktov remeselnej výroby. Je taktiež plne recyklovateľný.

Overené profesionálmi

Formovačka Mayku FormBox je vďaka svojej všestrannosti a spoľahlivosti obľúbená medzi používateľmi po celom svete. Jej prínos oceňujú domáci kutili, ale aj veľké spoločnosti naprieč odvetviami.

Mayku Users

Súvisiace videá

 

Dokumenty Mayku FormBox

Leták Mayku FormBox Stiahnuť
Návod Mayku FormBox Stiahnuť

Prípadové Štúdie Mayku

Rapid Prototyping s Mayku FormBox Stiahnuť
Balenia s Mayku a 3D tlačou Stiahnuť
Architektúra s Mayku FormBox Stiahnuť
Produktový dizajn a sériová výroba s Mayku Stiahnuť