Zortrax


Desktopové 3D tlačiarne – LPD

Stolné, profesionálne 3D tlačiarne s technológiou LPD – Layer Plastic Deposition vymyslenou spoločnosťou Zortrax, ktorá umožňuje zariadeniu nanášať každú vrstvu roztaveného materiálu s vynikajúcou opakovateľnosťou a rozmerovou presnosťou. Vysoká presnosť 3D tlače vedie k dokonalej kvalite modelov bez potreby znižovania rozlíšenia.

Zortrax M200 Plus

M200 Plus

Séria Plus od Zortrax sa vyznačuje modernými funkciami ako dotykový LCD, WIFI, USB a LAN konektivita, senzory pre prerušenie tlače z dôvodu minutia filamentu, alebo výpadku elektrickej energie.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie
 

Zortrax M300 Plus

M300 Plus

Je vysoko výkonná 3D tlačiareň s veľkým pracovným priestorom, WIFI, USB a LAN, ktorá ponúka rovnakú renomovanú spoľahlivosť a kvalitu tlače ako predošlé modely Zortrax M200 a M300.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie
 

Zortrax M300 Dual

M300 Dual

Univerzálna, výkonná 3D tlačiareň ponúka tlačový objem 265 x 265 x 300 mm, dvojtryskovú tlač a ako prvá Zortrax tlačiareň na trhu možnosť voľby tlače na perforovanú podložku alebo sklo.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie
 

Zortrax Inventure

Inventure

3D tlačiareň s uzatvorenou a vyhrievanou komorou, dvotryskovou tlačovou hlavou. Tlač s podporným, vyplaviteľným PVA materiálom ktorý odstránite v dodávanej DSS stanici rýchlo a jednoducho.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie
 

Desktopové 3D tlačiarne – UV LCD

Tlač zo svetlocitlivých živíc s úžasnými detailami a rýchlosťou. Zortrax UV LCD používa vysokodetailný UV LCD displej a tak ponúka stálu, vysokú rýchlosť a presnosť bez ohľadu na to, koľko pracovného priestoru sa používa.

Zortrax Inkspire

Inkspire

Používa technológiu UV LCD ktorá zabezpečuje vysokú presnosť, rozlíšenie ale aj rýchlosť tlače, kedže celú tlačovú plochu osvieti naraz.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie
 

Post-processing zariadenia – SVS

Jednoduchá 3D tlač nie sú iba odladené zariadenia, ale aj príslušenstvo k nim.

Zortrax Apoller

Apoller

Zortrax Apoller je inteligentné zariadenie, ktoré automaticky vyhladzuje viditeľné vrstvenie modelov po 3D tlači s MEK alebo acetónovými parami.
 

 
Na stiahnutie