Zortrax


Desktopové 3D tlačiarne – LPD

 

Stolné, profesionálne 3D tlačiarne s technológiou LPD (Layer Plastic Deposition) vymyslenou spoločnosťou Zortrax, ktorá umožňuje zariadeniu nanášať každú vrstvu roztaveného materiálu s vynikajúcou opakovateľnosťou a rozmerovou presnosťou. Vysoká presnosť 3D tlače vedie k dokonalej kvalite modelov bez potreby znižovania rozlíšenia. Nie je potrebná žiadna komplikovaná kalibrácia. Tlačiareň stačí pripojiť do elektrickej siete, zapnúť a tlač môže začať.

Zortrax M200 Plus

M200 Plus

Séria Plus od Zortrax sa vyznačuje modernými funkciami ako dotykový LCD, WIFI, USB a LAN konektivita, senzory pre prerušenie tlače z dôvodu minutia filamentu, alebo výpadku elektrickej energie.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie

Zortrax M300 Plus

M300 Plus

Je vysoko výkonná 3D tlačiareň s veľkým pracovným priestorom, WIFI, USB a LAN, ktorá ponúka rovnakú renomovanú spoľahlivosť a kvalitu tlače ako predošlé modely Zortrax M200 a M300.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie

Zortrax M300 Dual

M300 Dual

Univerzálna, výkonná 3D tlačiareň ponúka tlačový objem 265 x 265 x 300 mm, dvojtryskovú tlač a ako prvá Zortrax tlačiareň na trhu možnosť voľby tlače na perforovanú podložku alebo sklo.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie

Zortrax Inventure

Inventure

3D tlačiareň s uzatvorenou a vyhrievanou komorou, dvotryskovou tlačovou hlavou. Tlač s podporným, vyplaviteľným PVA materiálom ktorý odstránite v dodávanej DSS stanici rýchlo a jednoducho.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie

Desktopové 3D tlačiarne – UV LCD

 

Tlač zo svetlocitlivých živíc s úžasnými detailami a rýchlosťou. Zortrax UV LCD používa vysokodetailný UV LCD displej a tak ponúka stálu, vysokú rýchlosť a presnosť bez ohľadu na to, koľko pracovného priestoru sa používa. Výstupné vysokokvalitné diely s pozoruhodne nízkymi prevádzkovými nákladmi sú ideálne pre inžinierske, šperkárske a dentálne aplikácie.

Zortrax Inkspire

Inkspire

Používa technológiu UV LCD ktorá zabezpečuje vysokú presnosť, rozlíšenie ale aj rýchlosť tlače, kedže celú tlačovú plochu osvieti naraz.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie

Zortrax Inkspire 2

Inkspire 2

Automatizovaný proces MSLA tlače – tlačiareň Zortrax Inkspire 2.
 

 
Tlačové materiálySoftvér Z-SuiteNa stiahnutie

Post-processing zariadenia – SVS

 

Jednoduchá 3D tlač nie sú iba odladené 3D tlačiarne, ale aj príslušenstvo k nim, ktoré pomáha zefektívniť prácu s dokončením 3D výtlačkov pre dosiahnutie dokonalého a zjednoteného povrchu.

Zortrax Apoller

Apoller

Zortrax Apoller je inteligentné zariadenie, ktoré automaticky vyhladzuje viditeľné vrstvenie modelov po 3D tlači s MEK alebo acetónovými parami.
 

 
Na stiahnutie