ProJet CJP 360


Rýchlosť CJP v dostupnom monochromatickom vydaní

 

Vytvorte v profesionálnej kvalite monochromatické 3D výtlačky 5 až 10 krát rýchlejšie pri nižších režijných nákladoch v porovnaní s inými technológiami. Zjednodušte si 3D tlač a dokončovacie operácie s integrovanou, bezpečnou a ekologicky šetrnou čistiacou komorou.

 

CJP 360
CJP 360

Expresná rýchlosť tlače

 

Výnimočná rýchlosť tlače technológie CJP (ColorJet Printing) umožňuje vyrábať v stavebnej komore ProJet CJP 360 vysoko efektívne a s nízkymi prevádzkovými nákladmi monochromatické, biele 3D výtlačky. Táto 3D tlačiareň produkuje veľmi ekonomické, stredne veľké modely a prototypy, ktoré sú ideálne pre laboratóriá, vývojárov, vzdelávacie inštitúcie, architektov a mnohé ďalšie odvetvia.

 

Vysoká produktivita

 

Technológia ColorJet Printing (CJP) umožňuje vysokú rýchlosť tlače, a to 5 až 10 krát rýchlejšie ako všetky ostatné technológie. Výtlačky sú vytvorené v rádoch hodín, nie dní. Technológia CJP oveľa efektívnejšie využíva celý priestor stavebnej komory. Modely môžete v komore tlačiť aj nad sebou, alebo vtesnať menšie modely do voľného priestoru medzi veľkými modelmi, bez zbytočných následných úkonov, bez straty kvality a hlavne s časovou úsporou. Hotový výtlačok ľahko očistíte od zostatkového prachu stlačeným vzduchom v integrovanej komore.

CJP 360
CJP 360

Nízke náklady na výtlačok

 

Základ ProJet CJP 360 je založený na spoľahlivej a cenovo dostupnej technológii CJP. Tlačí modely so 7 krát nižšími nákladmi, než iné technológie pri porovnateľnej kvalite ako SLS. Vďaka efektívnemu využitiu materiálu, eliminujete odpad spôsobený tvorbou podporných štruktúr. Tie sú v rámci CJP tvorené nespotrebovaným materiálom, ktorý sa recykluje späť do zásobníka pre budúce, plnohodnotné použitie. Žiadne mechanické ani odplavovacie oddeľovanie podpier. Ako vytvrdzujúci infiltrát sa využíva soľný roztok.

Pokrokový slicer 3D Sprint

 

Pripravte a optimalizujte dáta z CAD systému a spravujte proces aditívnej výroby na 3D tlačiarňach z Vášho systému. Softvér 3D Sprint obsahuje nástroje, ktoré vám umožnia 3D tlač vo vysokej kvalite s pokrokovým prostredím. 3D Sprint podporuje vstupné dáta z bežných polygonálnych modelov, ale aj vstup CAD parametrických formátov ako STEP alebo IGES. Samozrejmosťou je možnosť opravy poškodených modelov, automatická rotácia modelu alebo vytvorenie podporných štruktúr pre najlepšie výsledky.

CJP 360

Technická špecifikácia 3D tlačiarne CJP 360

Vlastnosti tlačiarne
Stavebná komora (xyz) 203 x 254 x 203 mm
Farba Biela, monochromatická
Rozlíšenie 300 x 450 DPI
Výška vrstvy 0.1 mm
Min. hrúbka steny 0.8 mm
Max. rýchlosť tlače – vertikálna 20 mm/hod.
Rýchla tlač – monochromatická áno, iba monochromaticky
Prototypov na objem 18
Počet trysiek 304
Počet tlač. hláv 1
Stavebný materiál VisiJet PXL
Automatický setup a monitorovanie tlače áno
Recyklácia materiálu áno
Automatické čistenie platformy nie
Čistenie modelov Integrované
Integrované materiály áno
Intuitívny kontrolný panel/td>

áno
Vstupné formáty STL, VRML, PLY, 3DS, FBX, ZPR, IGS, STP
Operačný systém Windows® 7 a novšie
Rozsah prevádzkových teplôt 13-24°C
Rozsah prevádzkovej vlhkosti 20-55%

 
Kompletná špecifikácia a ostatné dokumenty sú dostupné v sekcii Na stiahnutie.