ProJet CJP 660/880 Pro


Farebná fotorealistická CMYK CJP 3D tlač

 

Vytvorte profesionálne, fotorealistické, plnofarebné a veľmi veľké 3D výtlačky 5 až 10 krát rýchlejšie pri nižších režijných nákladoch v porovnaní s inými technológiami. Profesionálne tlačiarne ProJet CJP 660Plus a veľká ProJet CJP 860Plus sú unikátne v každom smere.

 

CJP 360
CJP 360

Pokročilá technológia CJP

 

ProJet CJP 660Pro a ProJet CJP 860Pro sú najproduktívnejšie profesionálne CMYK plnofarebné 3D tlačiarne, ktoré ponúkajú najväčší objem tlače pri bezkonkurenčnom rozlíšení. Využívajú všetkých výhody technológie CJP vrátane jednoduchej obsluhy. Môžete tlačiť objemné modely, veľké koncepty s jednoduchosťou v každej fáze návrhu a vývoja. Budete môcť vytlačiť viac fotorealistických variantov pre získanie kvalitnejšej spätnej väzby. Dokonale odprezentované návrhy znižujú prípadné náklady, spojené s neskoršími zmenami vývojového cyklu.

 

Fotorealistická farba v každom detaile

 

Plnofarebný CMYK ProJet CJP 660 / 860Pro využíva 5 tlačových hláv pre živú a realistickú farebnú 3D tlač. Schopnosť dokonale reprodukovať farebné škály presne vyjadrí požadovanú farebnosť a textúry vytlačeného modelu. Výber presných a konzistentných farieb, vrátane prechodov, pomocou azúrových, purpurových, žltých a čiernych spojív tlače sa mieša na bielom stavebnom materiáli. Farby možno umiestniť kamkoľvek do modelu počas návrhu, alebo pred tlačou otlačením JPG fotografie na model. Ľahko tak prenesiete požadovanú dizajnovú textúru bez zložitého modelovania.

CJP 360
CJP 360

Vysoká produktivita

 

Technológia ColorJet Printing (CJP) aj v plnej farbe CMYK tlačí veľmi rýchlo, a to 5 až 10 krát rýchlejšie v porovnaní s inými technológiami. Výtlačky sú vytvorené v rádoch hodín, nie dní. Technológia CJP oveľa efektívnejšie využíva celý priestor stavebnej komory. Modely môžete v komore tlačiť aj nad sebou, alebo vtesnať menšie modely do voľného priestoru medzi veľkými modelmi, bez zbytočných následných úkonov, bez straty kvality detailu, farby a hlavne s časovou úsporou. Hotový výtlačok ľahko očistíte od zostatkového prachu stlačeným vzduchom v integrovanej komore. (ProJet 860Pro má čistiacu komoru ako voliteľné príslušenstvo).

Nízke režijné náklady

 

Princíp tlače ProJet CJP 660 / 860Pro je založený na spoľahlivej a cenovo dostupnej technológii CJP. Tlačí modely so 7 krát nižšími nákladmi, než iné technológie pri porovnateľnej kvalite. Vďaka efektívnemu využitiu materiálu, eliminujete odpad spôsobený tvorbou podporných štruktúr. Tie sú v rámci CJP tvorené nespotrebovaným materiálom, ktorý sa recykluje späť do zásobníka pre budúce, plnohodnotné použitie. Žiadne mechanické ani odplavovacie oddeľovanie podpier. Do celkových nákladov sa tiež pozitívne premieta jednoduchá a nenáročná obsluha pri aplikácii infiltrantov.

CJP 360
CJP 360

Pokrokový slicer 3D Sprint

 

Pripravte a optimalizujte dáta z CAD systému a spravujte proces aditívnej výroby na 3D tlačiarňach z Vášho systému. Softvér 3D Sprint obsahuje nástroje, ktoré vám umožnia 3D tlač vo vysokej kvalite s pokrokovým prostredím. 3D Sprint podporuje vstupné dáta z bežných polygonálnych modelov, ale aj vstup CAD parametrických formátov ako STEP alebo IGES. Samozrejmosťou je možnosť opravy poškodených modelov, automatická rotácia modelu alebo vytvorenie podporných štruktúr pre najlepšie výsledky.

Technická špecifikácia 3D tlačiarne CJP 680/880 Pro

Vlastnosti tlačiarne
Stavebná komora (xyz) 254 x 381 x 203 mm – 660Pro | 508 x 381 x 229 mm – 880Pro
Farba Plné spektrum CMYK
Voľba pastelový alebo sýtych farieb áno
Rozlíšenie 600 x 540 DPI
Výška vrstvy 0.1 mm
Min. hrúbka steny 0.5 mm
Max. rýchlosť tlače – vertikálna 28 mm/hod. – 660Pro | 880Pro – rýchlosť rastie s objemom dielov
Rýchla tlač – monochromatická áno
Prototypov na objem 36 – 660Pro | 96 – 880Pro
Počet trysiek 1520
Počet tlač. hláv 5
Stavebný materiál VisiJet PXL
Automatický setup a monitorovanie tlače áno
Recyklácia materiálu áno
Automatické čistenie platformy áno
Čistenie modelov Integrované – 660Pro | Ako doplnok – 880Pro
Integrované materiály áno
Intuitívny kontrolný panel áno
Vstupné formáty STL, VRML, PLY, 3DS, FBX, ZPR, IGS, STP
Operačný systém Windows® a novší
Rozsah prevádzkových teplôt 13-24°C
Rozsah prevádzkovej vlhkosti 20-55%

 
Kompletná špecifikácia a ostatné dokumenty sú dostupné v sekcii Na stiahnutie.