3D tlačiareň Zortrax INVENTURE


Spoločnosť Zortrax, poľský výrobca nmoho-násobne oceňovanej 3D tlačiarne M200, oznámila vydanie nového produktového radu Zortrax INVENTURE.

 

Rovnako ako v prípade M200, aj v tomto prípade ide o špičkové stolové zariadenie s uzavretým ekosystémom 3D tlačiareň – Materiály – Softvér, určené najmä do firemného prostredia. Nebol by to však Zortrax keby nepridal inovatívne riešenia do každého nového produktu a teda aj v prípade INVENTURE sa je na čo tešiť.

Medzi hlavné lákadlá patrí systém DSS (Dissolvable Support System) fungujúci na princípe ultrazvukovej nádoby, ktorá sa postará o kompletné rozpustenie podporného materiálu Z-SUPPORT. Výsledný model tak dosahuje lepšej kvality a nemá stopy po mechanickom odstraňovaní podporného materiálu. Daľšou inováciou z dielne Zortrax je integrovaná kontrola tlačového procesu, takže v danom čase máte pod dohľadom všetky aspekty Vašej tlačovej úlohy. Veľkou výhodou je aj uzatvorený tlačový objem s regulovateľnou teplotou a HEPA filtrom, takže 3D tlačiareň môže pracovať naozaj kdekoľvek bez ohľadu na okolitú teplotu a čistotu priestoru. Vďaka týmto novinkám je 3D tlač aj tvarovo náročných modelov hračkou a nič nebráni priniesť Vaše virtuálne nápady do reálneho sveta.

 

november 26, 2015
Tím Go3D.sk