Profesionálne riešenia Raise3D v našej ponuke [novinka]


Raise3D je popredný výrobca profesionálnych FFF 3D tlačiarní, ktorý vďaka neustálemu napredovaniu vo vývoji svojich produktov a služieb prekonáva očakávania svojich zákazníkov, čím dlhodobo udržuje dôveru používateľov zo širokého spektra odvetví. 3D tlačiarne Raise3D sme otestovali a preverili za vás a môžeme potvrdiť, že vďaka inovatívnemu technickému riešeniu v uzavretej komore dosahujú až neuveriteľnú presnosť a kvalitu výtlačkov.

 

raise3d-pro3-line
 

Najnovšia generácia 3D tlačiarní Raise3D, Rad Pro3, ktorý vychádza z dlhoročných skúseností tohto výrobcu v segmente FFF. V porovnaní s predchodcom ponúka Pro3 výrazné zlepšenie v použiteľnosti, efektivite výroby a priemyselnej opakovateľnosti.

 

Obrovský potenciál týchto noviniek podporuje aj patentovaná technológia Hyper Speed FFF, ktorá umožňuje zvýšenie produktivity vašej Pro3 tlačiarne zrýchlením tlače o neuveriteľných 300% bez kompromisu na kvalite výsledných dielov.

 

 

V prípade produktovej línie E2 sa jedná o stolné 3D tlačiarne technológie FFF s mimoriadnymi schopnosťami a kvalitou výstupu, ktorú ocení každý konštruktér a náročnejší používateľ. Hlavnou doménou týchto zariadení je systém duálnej 3D tlače IDEX, prepracovaný softvérový ekosystém Raise3D a veľkosť stavebnej komory 330 × 240 × 240 mm.

 

Najnovším prírastkom tejto línie je 3D tlačiareň E2CF, ktorá je konštruovaná s ohľadom na presnú výrobu a prototypovanie mechanicky odolných dielov z abrazívnych materálov s výplňou CF (Carbon Fibre) alebo GF (Glass Fibre).

 

 

raise3d-e2-line
november 22, 2022
Tím Go3D.sk