Podporili sme Charity Golf Cup 2015 [podujatia]


Vo Veľkej Lomnici na ihrisku Black Stork sa prvý augustový deň uskutočnil už 8. ročník Charity Golf Cup po záštitou Petra Bondru. Podporiť dobrú vec prišlo opäť množstvo svetovo známych Slovákov najmä z oblasti športu a kultúry. Golf si zahrali okrem Petra Bondru, Mira Šatana, Mariána Hossu, Richarda Lintnera, Radoslava Suchého, Ľuboša Bartečka Júliusa Šuplera, Jána Filca aj tenista Dominik Hrbatý, slalomár Adam Žampa, futbalový tréner Ján Kozák a osobnosti kultúrneho života Milan Lasica, Milan Kňažko, Kamila Magálová, Ady Hajdu, Martin Mňahončák, Adela Banášová a Peter Modrovský.

Chatity Golf Cup 2015

Organizátori tejto charitatívnej akcie nás oslovili s prosbou o podporu vo forme 3D tlačiarne Zortrax M200 a materiálu pre Národný ústav srdcových a cievnych chorôb v Bratislave. Za Nadáciu Šťastné srdcia ju z rúk hokejových legiend Petra Bondru a Mira Šatana prebral primár oddelenia Detskej kardiochirurgie a predseda Správnej rady nadácie MUDr.Matej Nosáľ.

Prevzatie 3D tlaciarne

Tlačiareň bude slúžiť kardiochirurgom ako pomôcka pri príprave na unikátne operácie detských srdiečok. My v Go3D.sk sme radi, že sme mohli podporiť túto akciu, a aspoň takýmto spôsobom pomôcť deťom, ktorých osud je skúšaný ťažkým postihnutím.

Odvisielané v TA3 (reportaz zacina 7:15)

august 17, 2015
Tím Go3D.sk