Peopoly Phenom Prime


Veľkoformátová 5.5K MSLA 3D tlačiareň od Peopoly

 

3D tlačiareň od výrobcu Peopoly, Phenom Prime, s tlačovým objemom 277 x 156 x 400 mm. V porovnaní so svojím predchodcom, modelom Phenom, ponúka Prime LCD panel s vyšším rozlíšením, a to až 5484 x 3020 pixelov, ktorý je navyše monochromatický, takže dosahuje rýchlosti tlače ako ďalší model z radu Phenom, a to model Noir. Spája v sebe teda výhody oboch predchodcov a ešte ich vylepšuje.

 

Peopoly Phenom Prime
Peopoly PHENOM

Úžasná rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita 3D tlače

Phenom Prime využíva na vykresľovanie modelov LCD panel s rozlíšením 5484 x 3064 pixelov (5,5K), vďaka ktorému sa jedná o model z radu Phenom s najvyšším rozlíšením. Monochromatický panel má výrazne vyššiu rýchlosť prenosu svetla, čo vedie k viac ako 70% redukcii času expozície. V kombinácii so živicami Peopoly Deft a originálnym FEP filmom, môžete očakávať až 100% zvýšenie rýchlosti oproti súčasnému Phenomu. Prime má tiež trikrát dlhšiu očakávanú životnosť LCD panela ako Phenom a má novo navrhnutý chladiaci systém, ktorý bez problémov zvládne teplo z tlače.

ChiTuBox a prémiové živice Daft Resins

3D tlačiarne Peopoly spolupracujú s veľmi populárnym softvérom ChiTuBox, čo užívateľom uľahčí prechod z ich menších LCD tlačiarní. Softvér ChiTuBox je dômyselný program, ktorý poskytuje užívateľovi množstvo nástrojov, veľkú kontrolu nad procesom tlače. V softvéri je možné upraviť a vyladiť základné parametre tlače ale poskytne Vám prístup aj k pokročilým nastaveniam ako „Lifting Speed“ alebo „Light-off Delay“, ktoré možu zefektívniť Váš tlačový workflow.
 
Phenom Prime je poháňaný najnovšou doskou Chitu System, ktorá dokáže vďaka rýchlejším procesorom vykresľovať detaily až do rozlíšenia 8K. Pripravovaný softvér CHITUBOX Pro bude mať mnoho pokročilých funkcií a je najlepšou voľbou pre Phenom Prime a dosky Chitu Systems.
 

Peopoly PHENOM

Súvisiace videá

 

Technická špecifikácia Peopoly Phenom Prime

 


 

Vlastnosti tlačiarne
Rozlíšenie LCD panela 5484 × 3020 (UHD) (5,5K)
Tlačový objem 277 x 156 x 400 mm
Rozlíšenie bodu 51 um
Pomer strán 16:9
Sila UV podsvietenia 75 W
Rozmery tlačiarne 452 x 364 x 780 mm
Rozmer balenia 580 x 510 x 910 mm
Objem vaničky pre resin 2,5 kg
Materiál tlačiarne Kov + plast
Farba tlačiarne Tmavo šedá konštrukcia a oranžové dvierka
Hmotnosť tlačiarne 42 kg
Hmotnosť balenia 55 kg
Príkon 24V, 8A