EinScan H2


Hybridný ručný 3D skener s LED a infračerveným zdrojom svetla

 

EinScan H2 vylepšuje svojho predchodcu s 5MPx rozlíšením RGB kamery, vylepšenou presnosťou a 3 infračervenými VCSEL projektormi pre fotorealistickejšie textúry a lepšiu kvalitu dát. Vďaka širokej skenovacej ploche a nastaviteľnej pracovnej vzdialenosti je vhodný pre rôzne scény a objekty, malé aj veľké, v úzkych alebo širokých priestoroch. EinScan H2 je efektívny 3D skenovací nástroj, ktorý môže priniesť revolúciu do vášho pracovného prostredia.

 

Použitie 3D skeneru

Technológia kombinujúca 2 zdroje svetla s integrovanou technológiou štruktúrovaného svetlo LED a neviditeľného infračerveného svetla do jedného zariadenia. Pridaním pokročilého inteligentného prednastavenia v rôznych režimoch skenovania umožňuje 3D skenovanie v širokej škále aplikácií a podporuje popularizáciu prenosnej technológie 3D skenovania.

 

SolidEdge Shining3D Edition

Spoločnosť Shining3D spolu s nemeckým popredným výrobcom Siemens pripravili nový softvér SolidEdge v ktorom kombinujú workflow CAD modelovania a úpravu naskenovaných MESH modelov. Môžete tak modelovať vlastné objekty, upravovať naskenované MESH dáta, reverzným inžinierstvom znovuvytvoriť CAD modely naskenovaných objektov, predpirpraviť modely pre 3D tlať, alebo aj vytvoriť simulácie mechanických namáhaní a podobne.

Shining EinScan PRO/PRO+
Shining EinScan H

Farebné textúry

Nové duálne skenery H a HX disponujú priamo zabudovanými RGB kamerami, teda ich použitie sa stáva ešte univerzálnejšie. Tieto skenery tak môžete použiť na digitalizáciu rôznych umeleckých, architektonických alebo historických objektov, pričiom máte možnosť použiť túto farebnú kameru na zarovnanie jednotlivých skenov.

Kompletné softvérové vybavenie

 

Obslužný softvér Einscan H

je jednoducho použiteľný a veľmi všestranný softvér pre naberanie dát a ich spracovanie. Je jedno či ste začiatočník alebo profesionál so skenerom a softvérom Einscan H bude Vaša práca rýchla a konfortná.

 

CAD systém SolidEdge

je softvér v ktorom môžete modelovať vlastné objekty, upravovať naskenované MESH dáta, predpirpraviť modely pre 3D tlač, alebo aj vytvoriť simulácie mechanických namáhaní.

Shining EinScan H

Súvisiace videá

 

Technická špecifikácia 3D Skeneru EinScan H2

Mód skenovania Štruktuované svetlo IR mód
Zdroj svetla Biele LED svetlo – viditeľné Infračervené svetlo – neviditeľné
Presnosť skeneru do 0.05 mm do 0.1 mm
Objemová presnosť skeneru 0.05mm±0.1mm/m 0.1mm±0.3mm/m
Rýchlosť skenovania 1,200,000 bodov/s pri 20 FPS 1,060,000 bodov/s pri 20 FPS
Mód zarovnania Markers Alignment, Feature Alignment, Hybrid Alignment, Texture Alignment
Optimálna pracovná vzdialenosť 470 mm
Hĺbka ostrosti 200 mm – 700 mm 200 mm – 1500 mm
Zorné pole 420 mm * 440 mm 780 mm * 900 mm
Vzdialenosť bodu L0.2 mm – 3 mm
Bezpečnosť LED svetlo a CLASS 1 – bezpečné pre oči
Farebná kamera áno, 5Mpx
Snímanie textúry pri skenovaní áno
Konektivita USB 3.0
Výstupný formát OBJ;STL;ASC;PLY;P3;3MF
Rozmery 108 mm x 110 mm x 237 mm
Hmotnosť 731g
Certifikácie CE,FCC,ROHS,WEEE,KC
Minimálna konfigurácia OS: Win10, 64-bit; Graphics card: NVIDIA GTX1060; Video memory: ≥4GB; Processor: Intel I7-8700; Memory: ≥16GB

Produktovú brožúru nájdete TU.