Distribútor SLS Sinterit LISA


Sinterit LISA je cenovo dostupná desktopová 3D tlačiareň založená na technológii SLS (Selective Laser Sintering), ktorú uviedol Poľský výrobca v roku 2015 po dvojročnom období výskumu a vývoja.

 

bcn3d-sigma

Dostupná cena je dôsledkom rozsiahlej práce zameranej na optimalizáciu technologických riešení, úpravu distribučného systému a spustenie on-line predaju. Je to hlavne jednoduchosť obsluhy a priemyselná kvalita 3D tlače, ktorá spôsobila prevrat v technológii SLS a LISA sa stala obľúbená u mnohých používateľov. Jednou skupinou sú univerzity, ktoré chcú svojim študentom ponúkať a ukázať možnosti 3D tlače. Medzi ďalšie aplikácie patrí 3D tlač funkčných prototypov, kde majitelia profitujú zo zlepšenia povrchovej úpravy a pevnosti modelov vďaka možnosti vybudovať model bez podporného materiálu. Zatiaľ čo technológie FDM / FFF a SLA vyžadujú dodatočné opracovanie modelu a odstránenie oporného materiálu, ktorý môže zanechať stopy, LISA netrpí týmto obmedzením. Sinterit LISA môže tlačiť pohyblivé a zložité diely v rámci jedného tlačového cyklu a to aj viacerých modelov v objeme.

 

S radosťou Vám oznamujeme, že sme sa stali oficiálnym distribútorom pre SR. Prvé naskladnené kusy 3D tlačiarní Sinterit LISA očakávame začiatkom Apríla.

 

február 20, 2018
Tím Go3D.sk