Peopoly PHENOM NOIR


Najrýchlejšia veľkoformátová MSLA 3D tlačiareň

 

Phenom Noir je najrýchlejšou 3D tlačiarňou značky Peopoly s tlačovým objemom 292 × 165 x 400 mm. Na rozdiel od jej bratov zo série Phenom, ktoré využívali farebný LCD displej, využíva Noir na tlač monochromatický displej, čo ponúka ešte rýchlejšiu tlač, tzn. osvit jednej vrstvy od 2 sekúnd, a zároveň rapídne predlžuje životnosť LCD displeja.

 

Peopoly PHENOM NOIR
Peopoly PHENOM NOIR

Úžasná rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita 3D tlače

Peopoly prispôsobil zdroj svetla a použil monochromatický displej tak, aby ešte lepšie distribuoval svetlo a zároveň blokoval infračervené teplo z LED pásov. Chladiaci systém je upravený tak, aby sa zlepšila kvalita výsledných modelov a zároveň predĺžila životnosť masky. 14,5“ 4K LCD monochrome panel ponúka optimálny pomer medzi rozlíšením, veľkosťou tlače a cenovou dostupnosťou. Vďaka úžasnej rýchlosti tlače Phenom Noir v kombinácii s veľkým tlačovým objemom a detailom výtlačkov, ide o jednu z najpokročilejších 3D tlačiarní na trhu. Modulárny systém necháva priestor pre budúce vylepšenia, čím sa predĺži životný cyklus 3D tlačiarne.

ChiTuBox a prémiové živice Daft Resins

3D tlačiarne Peopoly spolupracujú s veľmi populárnym softvérom ChiTuBox, čo užívateľom uľahčí prechod z ich menších LCD tlačiarní. Softvér ChiTuBox je dômyselný program, ktorý poskytuje užívateľovi množstvo nástrojov, veľkú kontrolu nad procesom tlače. V softvéri je možné upraviť a vyladiť základné parametre tlače ale poskytne Vám prístup aj k pokročilým nastaveniam ako „Lifting Speed“ alebo „Light-off Delay“, ktoré možu zefektívniť Váš tlačový workflow.
 
Softvér ChiTuBox umožňuje voľne nastavovať expozíciu a podmienky tlače pre akékoľvek živice, avšak pre 3D tlač na zariadeniach Peopoly je najlepšie použiť živicu Peopoly Deft, ktorá je navrhnutá pre tlač veľkých modelov s najvyššou mierou úspechu a dlhou životnosťou LCD displeja.

Peopoly PHENOM

Súvisiace videá

 

Technická špecifikácia Peopoly PHENOM NOIR

Vlastnosti tlačiarne
Rozlíšenie LCD displeja 3840 × 2160 (UHD) (4k)
Tlačový objem 293.76 × 165.24 x 400 mm
Rozlíšenie bodu 77um
Pomer strán 16:9
Sila UV podsvietenia 80W
Rozmery tlačiarne 465 x 370 x 780 mm
Rozmer balenia 580 x 510 x 910 mm
Objem vaničky pre resin 2 kg
Materiál tlačiarne Kov + plast
Farba tlačiarne Tmavo šedá konštrukcia a oranžové dvierka
Váha tlačiarne 43 kg
Váha balenia 53 kg
Spotreba energie 24V, 6A

 
Kompletná špecifikácia a ostatné dokumenty sú dostupné v sekcii Na stiahnutie.