3D Skener Shining FreeScan X7

Dodanie do 3 týždňov

K tomtuto skeneru je dodávaný softvér SolidEdge ST10 Classic! Tento produkt nie je možné objednať bez neho.

Skenery radu FreeScan SHINING3D v inovatívnom a prenosnom (0,8 kg) vreckovom prevedení, sa vyznačujú vysokou presnosťou a spoľahlivosťou. Hodia sa na skenovanie v úzkych priestoroch, ale aj na ostrom vonkajšom svetle, bez ohľadu na štruktúru, farbu alebo zložitosť skenovaného predmetu.

V cene je zahrnutá 2 ročná záruka (1 rok pre firemných zákazníkov) na zariadenie a tiež 24/7 technická podpora a poradenstvo od profesionálov.

Produktová brožúra 3D skeneru SHINING EinScan X7.

Katalógové číslo: 4458 Kategórie:

Popis

Prenosný laserový skener

 

Tieto laserové 3D skenery Vám umožnia vykonávať profesionálne laserové 3D snímanie s vysokou presnosťou. FreeScan X5/X7 ponúka jednoduchý a vysokokvalitný výsledok z 3D skenovania za presvedčivú cenu. Skenery sa vyznačujú ľahko ovládateľnou obsluhou, jednoduchým a rýchlym 3D skenovaním, vysokou presnosťou a nízkymi nákladmi na akvizíciu a údržbu.

Skenované dáta môžu ďalej slúžiť pre vyhotovenie inspekčnej analýzy vyrobeného dielu a zistiť tak odchýlky od nominálneho CAD modelu. Výstupom je protokol merania, ktorý môže slúžiť pre odladenie výrobného procesu, a súčastne ju môžete využiť ako výstupnú kontrolu pre zákazníka.Používa sa pre rekonštrukciu naskenovaných povrchov a získanie objemového CAD modelu. Umožňuje previesť mračno bodov po skenovaní na polygonálnu sieť.

 

 

Zakúpením tohto produktu získavate

3D skener SHINING EinScan X7
Obslužný SW
SW SolidEdge ST10 Classic
Kabeláž a príslušenstvo
Neobmedzené poradenstvo

 

Videá súvisiace s týmto produktom

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 5 kg
Rozmery 70 × 30 × 30 cm
Software

FreeScan

Operačný systém

64 bit MS Windows 7 a novší

Pripojenie

USB

Možno by sa Vám páčilo…