Predaj 3D technológii


Obchodná značka Go3D.sk vznikla v roku 2014 za účelom distribúcie a rozvoja 3D technológii pre slovenský trh. Za toto obdobie sme nadviazali spoluprácu s viac ako 200 slovenskými spoločnosťami, ktoré využívajú Naše 3D technológie pre najrôznejšie aplikácie. Neorientujeme sa len na internetový predaj, nakoľko chceme poznať každého zákazníka a jeho problém či potrebu do najväčšieho detailu. Iba tak môžeme ponúknuť riešenie šité na mieru za výhodnejšiu cenu s profesionálnym prístupom. Disponujeme najväčším showroom desktopových 3D tlačiarní v rámci SR. Samozrejmosťou sú prezentačné modely pre rôzne technológie a materiály. Sme autorizovaným distribútorom produktov Zortrax, Formlabs, Sinterit, Ultimaker, BCN3D Technologies a ďalších.

 

Predajom 3D zariadenia cesta len začína


previous arrow
next arrow
Slider

Online podpora

Odpoveď na Vaše otázky ohľadne práce s 3D tlačiarňami.

Technická podpora

Naši technickí pracovníci sú tu pre Vás v prípade akýchkoľvek otázok.

 

E-mail: info@go3d.sk
 

Telefonický kontakt: +421 903 236 064

Telefonický kontakt: +421 903 985 144

Záručný a pozáručný servis

Náš sortiment náhradných dielov a skúsenosti s riešením technických problémov sú zárukou Vašej spokojnosti. Či už na diaľku alebo priamo u Vás, sme pripravení riešiť každý problém.

 

E-mail: support@go3d.sk
 

Telefonický kontakt: +421 903 236 064

Telefonický kontakt: +421 903 985 144

The 1st Year Service Program

Špeciálny produkt starostlivosti o zákazníka počas trvania prvého roku od zakúpenia 3D zariadenia. Prioritné riešenie Vašich problémov a náhradné diely zdarma sú v tomto prípade samozrejmosťou.

 

Informovať sa ohľadne podmienok: info@go3d.sk

Predvedenie

V prípade záujmu o kúpu 3D tlačiarne Vám ponúkame možnosť prezentácie schopností u Vás vo firme alebo u nás. Ak máte záujem vidieť proces 3D tlače v praxi, neváhajte nás kontaktovať e-mailom.

Cena

Navštívte náš internetový obchod so zľavami na sortiment Zortrax. V prípade záujmu o individuálnu cenovú ponuku nás kontaktujete e-mailom.